یك فلافل مهمان شماییم!

نویسنده: رضا صیادی
همشهری جوان در طول این سال‌ها فرازونشیب‌های بسیاری داشته كه همراهان قدیمی‌اش خوب به خاطر دارند، به هر حال همیشه قصه آن‌طور كه ما دوست داریم...
همشهری جوان در طول این سال‌ها فرازونشیب‌های بسیاری داشته كه همراهان قدیمی‌اش خوب به خاطر دارند، به هر حال همیشه قصه آن‌طور كه ما دوست داریم، پیش نمی‌رود. قرار است در همین یكی دو شماره‌ی پیش رو، تغییراتی جزئی در مجله پیش بیاید كه احتمالا هنگام خرید این شماره بخشی از آن را متوجه شدید. مجله هزار تومان ناقابل افزایش قیمت داشته، البته می‌دانم ممكن است برای خیلی از شما، هزار تومان هم برای خودش عددی باشد اما حقیقت آن است كه قیمت مجله بیش از دوسال است كه افزایش نداشته و امروز وقت آن رسیده كه قیمت همشهری‌جوان رشدی نسبی داشته باشد. از سوی دیگر، منطقی شدن قیمت، فضای رقابتی سالم را بین مجلات روی كیوسك ایجاد می‌کند كه در نگاه كلی به نفع مطبوعات كشور است و باید از آن استقبال كنیم. این هزار تومان افزایش در ماه می‌شود چهار هزار تومان، تقریبا پول یك ساندویچ فلافل كه قرار است مهمان شما باشیم! به هر حال در شرایطی كه هزینه‌ی كاغذ و چاپ و تولید نشریه مثل نرخ جهانی دلار و طلا در حال افزایش است، خب باید همشهری‌جوان هم فرزند زمانه‌ی خودش باشد و قیمتش را با احوال روزگار مناسب‌سازی كند!
از هفته‌ی بعد، قرار است تغییراتی جزئی هم در دل مجله داشته باشیم و صفحات ضمیمه‌ی «پلاس من» را با همین رویكرد و نگاه بیاوریم داخل مجله تا پیوستگی نشریه بیشتر رعایت شود. قرار است 68 صفحه‌ی همشهری‌جوان با انرژی برایتان فراهم كنیم تا دلتان نسوزد برای آن چهارهزار تومان زبان بسته‌ای كه قرار است به آقای كیوسك‌دار بدهید. با این حال، اگر نگاهی مقایسه‌ای داشته باشید، حتما متوجه خواهید شد كه در شرایط جدید هم موسسه‌ی همشهری، تلاش كرده به منظور حمایت از تولید نشریات فرهنگی، یارانه‌ای را برای مجلات در نظر بگیرد وگرنه قیمت یك مجله‌ی 68 صفحه‌ای رنگی كه تلاش می‌کند از استانداردهای تولید حرفه‌ای برخوردار باشد، حتما بیشتر از این حرف‌هاست.
در طول چند ماه گذشته، همه‌ی تلاش ما این بود كه با ارتقای كیفیت نشریه، رفاقت همشهری‌جوان و مخاطبانش را بیشتر كنیم، این اتفاق مثل همان عمل جراحی معروف است كه حتما درد دارد اما برای حیات لازم است.
دعا می‌کنم مثل همیشه همراه مجله بمانید و با حمایت‌های شما روزهای بهتری در انتظار همشهری‌جوان باشد.
آمین!ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code