پاسخگوی پیامك‌های این شماره: مهدی شادمانی

پیامك ها وپاسخ ها

نویسنده:
یکی از خوانندگان، انتقاد ویژه‌ای از مجله کرده بود که مطالب‌اش در مورد مشکلات جوانان کم است. مجله، صفحات مربوط به جوانان کم ندارد و تلاش می‌کنیم راه‌هایی برای حل مشکل جوان‌ها پیدا کنیم.شاید مجله‌ی ما هر روز به وزارت کار فشار نیاورد اما سبک‌های زندگی‌ای داریم که به جوانان کار راه انداختن شخصی را می‌آموزد.
  ۰۹۱۷۱۰۱۲۹: سلام بعد از مدت‌ها دوری از مجله، به جز چند صفحه که جدید شده، مابقی به روال قدیمه و این یعنی عدم خلاقیت نوآوری، ابتکار و روزمره گی.
 •  شما انتظار دارید هر چند وقت یک بار بکوبیم و از اول بسازیم بریم بالا. برادر من، خواهر من، کمی مدارا. نمی‌شود که همه چیز را از اول ساخت اما اینکه مجله تغییر لازم دارد، همچنان درخواست حقی است که دنبالش هستیم.
 مجید اسماعیل‌پور: جناب ناظمی در پاسخ به انتقاد بنده نسبت به استفاده، نا‌به‌جا از کلمه‌های انگلیسی و خاصتا «یوزر فرندلی» فرموده بودند: «معادل خوبی برای این کلمه نداریم». در حالی که کلمه «کاربرپسند»، بهترین معادل ممکن هست.
 •   «کاربرپسند» معادل خوبی است. البته به نظر می‌رسد که مشکل اساسی فکر نکردن به کلمات جایگزین است والا مثلا یوزرفرندلی خیلی هم لازم نیست که استفاده بشود و می‌شود با جملات مناسب، جای خالی اصطلاح را پر کرد.
  ۰۹۱۵۵۳۱۳۷: سلام، یه معادل واسه‌ی (یوزر فرندلی) پیدا کردم، خداییش استفاده کنین: (کاربر یار). چطوره؟ ;-)
 •  از خواننده‌های مجله کمال تشکر را داریم و البته پیشنهاد می‌دهیم این کلمات جایگزین را بفرستند، فرهنگستان هم كه به کار بیاید هم ازشان به نحو احسن تشکرشود.
  ۰۹۱۸۳۰۷۴۶: لطفا درباره‌ی اداره‌ی نظارت و ارزشیابی هالیوود گزارش تهیه کنید!!!
 •   من از وجود چنین اداره، سازمان یا محیطی در آن هالیوود بی‌خبرم. به نظرم اگر از این اداره‌ها داشتند، کارشان به اینجا نمی‌کشید اما به بچه‌ها می‌سپرم که گزارشی در مورد اداره‌های معادل آن برای هفته‌های بعد داشته باشیم.
  ۰۹۱۷۸۰۷۱۶: شما رو نمی‌دونم ولی من که کچل شدم از بس توی تلگرامیته دیدم خواننده‌ها آدرس کانال مجله رو پرسیدن!! نظرتون چیه یه گوشه‌ی دائم چاپش کنید، مثل آدرس سایتتون که هر شماره اون گوشه نوشته می‌شه؟؟؟
 •   این سومین بار و البته آخرین باره که در این باره هم مطلب منتشر می‌شه، چون چهار هفته کانال رو می‌خواستند، الان سه هفته‌اس دارن اعتراض می‌کنن به درخواست اون چهار هفته.
  ۰۹۱۶۸۱۰۷۲: سلام می‌شه قطع جلد مجله رو تغییر بدید، درازه کل یوم خستمون می‌کنه.
 •   از پیشنهادهای خوب شما استقبال می‌کنیم اما سعی کنید حد خلاقیت در پیشنهاد‌ها را کمی پایین بیاورید. شما هم می‌توانید بروید پی‌دی‌اف مجله را بخرید، در هر قطعی که خواستید تماشا کنید.
  م. یحیی‌پور: سلام. خوبین. با احترام. قبلا خواهش کردم درباره‌ی مشکلات جوانان لطفا مطلب کار کنید. جوان مشکل شغل، مسکن، ازدواج، زندانی، مهریه، اعتیادو... داره نه‌این‌که فقط پیشنهاد بدین کدوم فیلم رو تو سینما ببینه و.... شما مثل اینکه جسارتا یادتون رفته همشهری جوان هستید؟ واقعا خود شما در فامیل، جوان بیکار ندارین؟ من مجله رو دوست دارم، برای همین انتقاد می‌کنم. راستی. جناب میلاد ناظمی رفتن کربلا، خوش به حالشون. کاش آقا قربونش برم من رو سیاه رو هم بطلبه البته ان‌شاءالله همراه مادرم. خلاصه این‌که خیلی مجله رو دوست دارم.
 •   کمی بی‌انصافی می‌کنید، برادر یا خواهر گرامی، صفحات جوان ایرانی و سبک زندگی به صورت ثابت هر هفته به مسائل جوانان می‌پردازد. در مورد مسائل دیگر هم پرونده رفته‌ایم. اینکه حالا بیشترش کنیم حرف درستی است و البته چشم.
  ۰۹۱۸۱۹۸۹۰: این، عبدالله ویسی چقدر رفتار زشتی داشت توی اراک وکنفرانس مطبوعاتی.
  ۰۹۳۶۹۱۶۱۷: سلام، آب‌بستن به سریال‌ها چیز جدیدی نیست اما سریال ماه و پلنگ رسما رکورد شکست، یک قسمت کامل سریال صرف گل فرستادن وکیل مرد برا وکیل زن شد!!! آخرش بود انصافا.
 •   خب مردم هم باید زحمت بکشند و این سریال را نگاه نکنند اما همین الان جزء پربیننده‌ترین تولیدات صداوسیماست. این سریالی که شما از آن انتقاد می‌کنید، انتقاد شما پذیرفته اما سلیقه‌ی مخاطب هم در آن تعیین‌کننده است.
  ۰۹۱۸۱۹۸۹۰: می‌گن شبکه‌یGEMمال ایرانه، درسته، چون مدام تبلیغ محصولات ایرانی رو میکنه.  
 •   این شایعه و جعلیاتی مشابه که خیلی قدیمیه. ولی اگر سؤالتون اینه که به زبان فارسی حرف می‌زنند، درسته اما این‌که منبع مالی داخل ایران است، توهمی بیش نیست. حالا این‌که تبلیغ می‌کند و این‌ها داستان‌های خودش را دارد و پیگیری‌هایش هم شده است.
  ۰۹۳۶۴۲۴۷۵: دستت درست، پیاممو چاپیدی ه ج، آیا اما به آقای درخشان هم گفتیدش؟!
 •   خواهش می‌کنیم. البته زیارت ایشون به این راحتی‌ها هم نیست که می‌گید.
  مجیر شکاری: یه مقدار طرح جلد در مورد اربعین دیر نبود؟ با توجه به توزیع رسمی روز شنبه‌ی مجله؟؟؟
 •   ما منتظر ماندیم برای اینکه یادداشت‌هایی از اربعین امسال داشته باشیم. یعنی اربعین که نیاز به تبلیغ همشهری جوان نداشت اما روایت‌های ما ارزش جلد شدن رو داشت.
  ۰۹۹۰۵۱۴۸۴: یه سوال: من یه پسر سی‌وسه ساله هستم... ازدواج نکردم. یه خواهر دارم همش می‌گه خاک تو سرت که ازدواج نکردی.. آیا راست می‌گه؟؟؟
 •   البته که این دعوای خانوادگی شماست و ما در آن دخالت نمی‌کنیم. اما بالاغیرتا خودتان چه فکری می‌کنید. به نظرم باید دست بجنبانید شما. هم‌سن‌های شما الان بچه‌دار شده‌اند.
  ۰۹۳۹۰۱۰۶۹: در مورد کشور ژاپن یه گزارشی برید. رفتم دیدم واقعا رفتار مردمانش آموزنده بود.
 •   فخر سفر به ژاپن را نفروشید که سردبیر همشهری جوان رفته بود و گزارش‌اش هم منتشر شده.
احمد نیک‌منظر: خوشابه‌حال استاد سلیم مؤذن‌زاده که عزایش با ایام اربعین مولایش گره خورد. رحمت خدا بر او بادکه عمرى به عزادارى امام شهیدان، برسینه زد تا با صداى ملکوتی‌اش، دل‌هاى بسیارى عاشق اهل‌بیت شوند. خدایش بیامرزد.
  ۰۹۳۹۰۱۰۶۹: دلیل خاصی داره که این همه در مورد آشپزی تو تلویزیون برنامه ساخته می‌شه؟ ما که هفته‌ای چهار بار داریم نیمرو می‌خوریم، ذوق مرگ می‌شیم خب.
 •   دقیقا به همین دلیل.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code