عشق است موتور 1000

نویسنده: لیلا شوقی
خیلی از سلبریتی‌ها و افراد معروفی که ما می‌شناسیم...
خیلی از سلبریتی‌ها و افراد معروفی که ما می‌شناسیم، این روزها با موتورسنگین تفریح می‌کنند و غیر از آن در خیابان‌های شهر هم با موتور تردد می‌کنند. این‌جا ما با سه نفر از کسانی که موتورباز هستند، حرف زده‌ایم و در کنار آن افراد دیگری را هم که موتورسنگین دارند، معرفی کرده‌ایم. افرادی كه بیشترشان بازیگر هستند و البته این میان بعضی بازیگرهای زن هم دارند به جرگه‌ی موتورسواران می‌پیوندند.معروف‌ترین این افراد موتورسنگین‌باز شاید كامبیز دیرباز باشد.مجید سوزوکی فیلم اخراجی‌ها در واقعیت هم یک عشق موتور به تمام معناست و سال‌ها است موتورسواری می‌كند. دیرباز وقتی فهمید می‌خواهیم با او در این مورد، یعنی موتور سنگین حرف بزنیم با هیجان ما را همراهی کرد.

  قبل از این‌كه وارد بازیگری بشوید هم موتورسواری می‌کردید؟
آره، آن موقع خیلی جوان بودم. قبل از دوران دانشجویی، موتوری به اسم «كوبا» كه موتوری روسی و قدبلند است، داشتم اما انتهای همه‌ی موتورها، موتور سنگین است و كسانی كه به موتورسیکلت علاقه‌مند هستند و موتورسواری را دنبال می‌كنند و در یک کلام عشق موتور هستند، طبیعی است كه دوست دارند موتور قوی‌تری سوار شوند و قوی‌ترین موتور هم موتور سنگین است.

 موتوری که الان سوار می‌شوید از کدام نوع است؟
من هم موتور معمولی دارم و هم موتور سنگین، چون موضوع شما درباره‌ی موتور سنگین است باید بگویم که الان یک سوزوکی 1250 سی‌سی به نام سوزوکی بندیت سوار می‌شوم. این موتور را چندین سال است که دارم و قبل از فیلم اخراجی‌ها خریدم.

 قیمت این موتور شما چند است؟
قیمت موتورها در بازار فرق می‌كند. قیمت از 15 تا 20میلیون تومان شروع می‌شود، البته در بازار، موتور سنگین 200 تا 300میلیونی هم داریم ولی من موتورهای گران نمی‌خرم. موتورهای معمولی دارم و برای آن‌ها چندان هزینه نمی‌كنم...ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code