تلگرامیته

نویسنده:
با ما در ارتباط باشید:‌ 09331009042
 
تلگرام.jpgسعید: سلام. مخلصم. مسابقه‌ی نویسندگى تاریخ دقیقش معلوم شده؟
  •   معلوم شده‌ها! نشده؟ نتایجش هم مدت‌ها قبل اعلام شد.

تلگرام.jpg میلاد ایزدی: با سلام. مصلای تهران اگر نمایشگاه برگزار نکند از کجا خرج خود را در بیاورد؟
  •   مصلا همان طور كه از اسمش پیداست، محل برگزاری نمازه نه برگزاری نمایشگاه. دخل و خرج مصلایی که سال‌ها کار ساخت و سازش تمام نشده هم ربطی به تکرار یک کار غلط یعنی برگزاری نمایشگاه در آن ندارد. بار ترافیکی نمایشگاه‌های مصلا در مرکز شهر و کلی اتفاق دیگه دلیل کافی برای انتقال نمایشگاه‌ها به شهر افتاب هستند.

تلگرام.jpg ۰۹۰۱۹۲۷۶: هزارگوی تقدیم به یادداشت خانم پیرزاده، واقعا خسته شدیم از برنامه‌های کسل‌کننده‌ی تلوزیون، بعد می‌شینن دورهم می‌گن چرا مردم ماهواره می‌بینن.
  •   دست شما درد نکنه ولی تاجایی که من می‌دونم تنها کسی که در مجله‌ی ما یک متن با این محتوا نوشته خانم سعیده نیک‌اختره نه خانم سعیده پیرزاده. یک تمشک تقدیم به شما.

تلگرام.jpg ۰۹۳۸۵۹۳۵: چهار صفحه درباره‌ی سریال این هفته کار کردین یک خط درمیون اسم سیندرلا رو برده بودین. نویسنده‌هاتون انگار قاره‌ی آمریکا رو کشف کرده بودن از بس سیندرلا رو تکرار کردن!
  •   واقعا این دوتا تیکه به هم ربط داره یا صرفا در نیومده؟ آخه کشف قاره‌ی آمریکا چه ربطی به تکرار کردن اسم یکی از معروف‌ترین شخصیت‌های داستانی و انیمیشنی داره؟

تلگرام.jpg ۰۹۱۷۸۰۱۷: در ادامه‌ی «استاندارد چیست؟» آقای راوندی می‌تونیم اضافه کنیم که: استاندارد ایران اتفاقا از دیگر استاندارد‌های دنیا خفن‌تر و به روز‌تر هستن چراکه معتقدند هر چیزی که شما رو نکشه، شما رو قوی‌تر می‌کنه! و این یعنی بچه‌های استاندارد فیلم‌های جوان‌پسند رو دنبال می‌کنن و در کارشون دیالوگ‌های ماندگار رو در دستور کار قرار می‌دن! ممنون و بسیار سپاسگزاریم از بچه‌های سازمان استاندارد ایران: ||
  •   البته این سریال ازشبکه‌‌ی نمایش پخش می‌شه و دیگه نیاز نیست رفقای سازمان استاندارد به‌روز باشند. از طرفی هم واقعا تو خیلی موارد درست می‌گن و ادم قوی‌تر می‌شه.

تلگرام.jpg ۰۹۳۶۸۸۳: چنین سوتی بدی، بعید بود؛ تو شماره‌ی۵۷۹، نوشتید که دنیس برکمپ به خاطر ترس از هواپیما جام‌جهانی۲۰۰۲رو از دست داد.. در حالی که هلند اصلا تو جام‌جهانی۲۰۰۲ غایب بود و بزرگ‌ترین غایب اون جام بود.
  •  همه‌ی این مسائل از ترس برکمپ نسبت به هوا پیما چیزی کم نمی‌کنه. می‌گن برکمپ تو مقدماتی کم کاری کرده تا تیمش به جام‌جهانی نیاد و اصلا درگیر چالش پرواز به شرق آسیا نشه، البته همه‌ی اینا رو منابع اگاه غیررسمی گفتند و نمی‌شه بهشون خیلی اعتماد کرد.

تلگرام.jpg ۰۹۱۵۶۰۵۶: سلام ببخشید می‌شه لینک کانال دانستنی‌ها و تندرستی و سینما همشهری رو برام بفرستید.
  •  نه نمی‌شه، چون خودمونم نداریم و فالو نمی‌کنیم‌شون. تازه سینما همشهری هم نداریم و اسم اون مجله همشهری ۲۴ است.

تلگرام.jpg ۰۹۳۷۹۵۷۲: سلام مطلب آقای کاظمی درباره‌ی اربعین خیلی زیبا و بجا بود از ایشان بسیار متشکرم. این بحث داغ خانواده‌ی ما در چند روز اخیر بود، راجع به این سفر معنوی که دارد با بعضی کار‌ها لوث می‌شود.
  •  سلام دست شما هم درد نکنه اما تاجایی که می‌دونم این یادداشت مال هیچ کدوم از کاظمی‌های مجله‌ی ما نیست. فکر کنم منظور شما یادداشت روح الله رجاییه که در مورد پیاده‌روی اربعین و دخالت دستگاه‌های غیرمردمی در این مراسم مردمیه.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code