تلگرامیته

نویسنده:
با ما در ارتباط باشید:‌ 09331009042
  • مهدی: جلد۸۹ در کانالتون دیدم. آقا ناظم‌بکایی چقدر جوون بودن...
 اگر یک بار از نزدیک زیارتشون کنید، متوجه می‌شید که دلشون هنوز جوونه.
  •  مهدی: آقا عجب تیتر باحالی زدین!!!! این هفته مجله رو دیر‌تر تهیه کردم! اما خداییش نیم‌ساعت به تیترتون خندیدم!!!!! بریم نیاییم.
 دستت درد نکنه ولی گمونم یک هفته‌ای دیر‌تر خریدی.
  •  سینا: گزارش فوتبالفارسی عالی بود. اینارو به کسانی نشون بدید که از تیم‌ملی بت می‌سازند.
 همون افراد هم به این حقایق آگاه هستند اما با توجه به شرایط ایران از تیم‌ملی دفاع می‌کنند و از یک لحاظ‌هایی انتخابشون بین بد و بدتره!
  •  مهدی: سلام. لطفا برند‌های لپ‌تاپ رو معرفی کنید از نظر باتری با هم مقایسه کنید.
 قبلا این کار انجام شده اما ارجاعش دادیم به محمدتقی حاجی‌موسی برای صفحه‌ی‌ آی‌تی‌باز.
  •  ناهید: رویداد در هفته‌ی اجتماعی که همین الان خوندم خیلی آشنا بود، فکر کنم تکراریه!
 ما هر هفته کلی مطلب جدید تولید می‌کنیم و این همه حرص می‌خوریم آخرش دوستانی مثل شما می‌گن مطالب تکراریه! فکر کنم مطلب این‌قدر جذاب بوده چند بار خوندید و فکر می‌کنید تکراریه.
  •  غزاله: بنده مدت‌هاست تو کف یه چیزی موندم و خیلی مشتاقم اطلاعاتی در این‌باره بگیرم. آقا شما «کریم جانبخش سفیدکمر» رو می‌شناسین؟! این آقا نزدیک سی‌ساله مسئول برق کلیه‌ی تولیدات سینمایی و تلویزیونی و... در ایران هستن. می‌شه اگه امکانش هست ایشون رو به ما معرفی کنین و یه مصاحبه باهاشون برین که چگونه سال‌هاست این مقام رو حفظ کرده و حتی دستیاری هم تربیت نکرده و کسی نتونسته رو دستشون بلند بشه؟! لطفا به این مورد هم رسیدگی کنین. ممنونم.
 سال گذشته با آقای جانبخش سفیدکمر مصاحبه‌ای داشتیم و در مورد همین موارد و خاطراتشون از سریال‌ها مختلف صحبت کردیم.
  •  مهزاد: در چند هفته‌ی اخیر در مورد برنامه‌ی خندوانه مطالبی در همشهری جوان چاپ می‌شود که غیرمنصفانه است و اصرار در این مورد و تکرار مطالب بوی عدم صداقت می‌دهد. نمی‌توانم بفهمم که چه هدفی را دنبال می‌کنید ولی مواظب باشید که مهم‌ترین چیز برای خوانندگان شما اعتماد است. این اعتماد را از دست ندهید. در هر صورت ما که از خندوانه راضی هستیم. نمی‌دانم شما نماینده‌ی چه كسانی هستند.
 پرونده‌ی ما در مورد خندوانه واقعا صادقانه بود. همون طور که پرونده‌های قبلیمون در مورد این برنامه صادقانه بود و ازش تعریف کردیم. بیشتر بچه‌های تحریریه‌ی ما مخاطب ثابت فصل‌های قبلی بودند اما اصلا مایل به دیدن فصل جدید نیستند.
  •  مریم: سلام به همه‌ی دوستان ه.ج من از خوانندگان ه.ج هستم یه آرشیو نه‌ساله از مجله دارم ولی به دلیل کمبود جا دیگه نمی‌تونم مجله‌ها رو نگه دارم اگه دوستان دفتر تحریریه به این آرشیو احتیاج دارن، می‌تونم براتون بفرستم.
 کتابخانه‌ها همیشه بهترین گزینه برای اهدای آرشیو‌های ارزشمند هستند.
  •  امیرحسین: اسم شما چیه؟
 قطعا این پر تکرار‌ترین سؤال بخش تلگرامیته است و همیشه هم یک جواب داشته؛ نام پاسخ‌دهنده‌ی این بخش تاپ‌سکرته!
 نگار: همشهری‌جوان جانم سلام یه خواهش؛ می‌گم که می‌شه درباره‌ی ممنوع‌الکاری دنگ‌شو و دیگر دوستان در عرصه‌ی موسیقی به خاطر کارای مزخرف سایت آن‌طرف آبی یه گزارش تهیه کنید؟ از همین تریبون از طرف طرفدارای دنگ‌شو اعلام دلتنگی برای کنسرت و این‌جور حرفا می‌کنم چه وضعشه آخه؟ گریه‌ی حضار.
 دنگ‌شو که همین چند وقت پیش توی برج میلاد کنسرت داشت.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code