برخی خواننده‌ها دلقك مردم هستند

نویسنده:
حامی هم یکی از خواننده‌های دهه‌‌هشتادی است که بعد از یک دوره‌ی درخشان چند سالی در محاق به سر می‌برد...
حامی هم یکی از خواننده‌های دهه‌‌هشتادی است که بعد از یک دوره‌ی درخشان چند سالی در محاق به سر می‌برد، البته دوری حامی از فضای موسیقی به دلیل بیماری بود و مشکلاتش تا حدی پیش رفت که خودش از آن روزها به عنوان «آخر سیاهی» یاد می‌کند. حامی از سال77 به همراه حمیدغلامعلی فعالیت موسیقایی‌اش را شروع کرد و جزء شاگردان ممتاز بابک بیات به حساب می‌آید. او بعد از یک دوره‌ی پنج‌ساله حالا در چهل‌ویك‌سالگی دوباره به صحنه برگشته و قرار است امسال دو آلبوم موسیقی منتشر کند و خودی نشان بدهد.

 با کنسرت اخیرت شروع کنیم.
بیست و چهارم و بیست و پنجم اردیبهشت اجرا داشتم. شب اول به نسبت شب دوم، کیفیت کارم خوب نبود ولی باز نسبت به قبل خوب بودم. در یک سال گذشته یکی دو اجرا را خیلی دوست داشتم. شب یلدای پارسال و شب دوم اجراهای اخیرم خیلی خوب بود. بعد از یک سال‌و‌نیم که با موزیسین‌هایم کلنجار می‌روم، به یک ثباتی رسیده‌ام و تیمم را عوض نمی‌کنم. اگر سالنمان بزرگ‌تر باشد، دستم بازتر است تا تعداد نوازنده‌ها را بیشتر کنم ولی بیس نوازنده‌ها همین‌ها باقی خواهند ماند. مگر خودشان نخواهند.

 روی استیج اعلام کردی که این اجرا آخرین کارت در تالار وحدت است، مشکلی پیش آمده؟
به تهیه‌کننده‌ی بنده اعلام شد که از این به بعد نمی‌توانم در تالار وحدت اجرا داشته باشم. فکر می‌کنم که این قانون برای تمام بچه‌های موسیقی پاپ است ولی من چون خواننده‌ی پاپ کلاسیک هستم و اصولا آثارم فاخر و کلاسیک است و کار اکتیو آنچنانی ندارم، انتظار داشتم با بقیه‌ی خواننده‌های پاپ فرق داشته باشم. پرونده‌ی موسیقی من هم در وزارت ارشاد پرونده‌ی درجه یک هست و از گذشته هم همین‌طور بود که خواننده‌هایی که پرونده‌ی درجه‌ی‌ یک داشتند، می‌توانستند در تالار وحدت روی استیج بروند. با این حال آقای صفی‌پور، مدیر تالار رودکی به من گفتند هنوز مشخص نیست و فکر می‌کنم حرف ایشان سندیت بیشتری داشته باشد تا اعلام غیررسمی و فکر می‌کنم هنوز می‌توانیم در تالار وحدت روی صحنه برویم...ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code